دوره‌های آموزشی

دوره‌های مشاورشو و دبیرشو، تجربه زیسته دکترنکوئی از سال 1375، در عرصه آموزش کشور است که در راستای مسئولیت اجتماعی و انتقال این تجربه به همکاران مشاور و دبیر در قالب این دوره‌ها طراحی و تدوین شده است.

مشاوران و دبیران جوان می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها ره صد ساله را یک شبه بروند و بسیاری از اشتباهات مشاوران و دبیران قدیمی را انجام ندهند.

همکاران مشاور و دبیر باسابقه می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها اطلاعات و تجربیات خود را دسته‌بندی کنند و سرعت حرکت خود را به ویژه در ایام پساکرونا و برگزاری کلاس‌ها و همه امور آموزشی به صورت غیرحضوری و آنلاین موفق‌تر عمل کنند و بتوانند برند خود را بسازند و یا تقویت کنند و با بالا بردن سهم خود از بازار، سرمایه‌گذاری در این کلاسها را چند برابر برگردانند.

هر دوره مشاورشو و دبیرشو از یک سری دوره‌های آموزشی تشکیل شده است که کاملا مستقل هستند و با توجه به نیاز خود می‌توانید در این دوره‌ها ثبت نام کنید. پس از گذراندن این دوره‌ها و شرکت در آزمون‌های مربوطه گواهی حضور دریافت کنید و به مدت یک سال دسترسی نامحدود به محتوای دوره خواهید داشت و در گروه پشتیبانی به مدت نامحدود می‌توانید پاسخ سوالات خود را از سایر همکاران و مدرسین دوره دریافت نمایید.


جدیدترین دوره‌ها


ضروریات مشاوره تحصیلی

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مشاور حرفه‌ای

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دوره کوچینگ

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دوره انتخاب رشته

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ابزارهای تدریس

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دبیر حرفه‌ای

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ضروریات تدریس

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

نظرات برخی از شرکت کنندگان دوره‌ها: