جلسات هم افزایی اولیا

پدران و مادران در کاهش استرس و اضطراب فرزندان خود چه کارهایی می توانند انجام دهند؟ نسخه های مهم حمایت از فرزندان در زمینه تعلیم و تربیت چیست؟

هزینه دوره رایگان
حمایت پنهان
رایگان

چه چیزهایی یاد میگیرید؟

چگونگی گفتگوی موثر با فرزندان

نحوه‌ی پیگیری امور علمی و آموزشی فرزندان

مدل‌های حمایتی جدید از فرزندان

عوامل تاثیر‌گذار بر موفقیت خانواده

محتوای دوره

۱ جلسه ۳ درس ۱ ساعت
حمایت پنهان اولیا

قسمت اول

حمایت پنهان اولیا

قسمت دوم

حمایت پنهان اولیا

قسمت سوم

توضیحات دوره

والدین علاوه بر تامین شرایط ظاهری و امکانات لازم برای دانش‌آموز، از قبیل مدرسه مناسب، استاد و کلاس خوب، مشاور کارآمد، تهیه کتاب‌ها و وسایل مورد نیاز تحصیل و فراهم نمودن شرایط مناسب درس خواندن در خانه برای فرزند خود، می‌توانند نقش هایی بسیار تعیین کننده‌تر داشته باشند و به شما یادآوری مي‌کنیم که نقش شما به‌‌ عنوان پدر و مادر بسیار پررنگ‌تر از این حرف‌هاست.

در دنیای امروز، خانواده اصلی ترین عنصر هر جامعه است. در سال تحصیلی، دانش آموزان بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند حمایت خانواده و اولیاء می‌باشند و بدیهی است پیشرفت هر جامعه در گرو وجود خانواده های پویا و متعالی آن جامعه است چرا که آموزش زمانی کامل می‌شود که مشارکت خانواده‌ها باشد.

مركز مشاوره تحصيلي جامع‌نگر دكتر نكوئی ، اقدام به برگزاري مجموعه وبينارهاي ويژه اوليا در مقاطع زمانی مختلف و با موضوعات گوناگون  نموده اسمی نماید.

 

منتظر حضور فعال شما عزيزان هستيم

سوالات پر تکرار

در مجموعه وبینارهای ویژه اولیا می توانید از روند کلی ارائه خدمات مرکز مشاوره مطلع شوید و اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید در جلسات مشاوره با هماهنگی قبلی شرکت نمائید.

توصیه همیشگی ما این است که شما به عنوان پدر و مادر همواره پیگیر نقش اصلی خود که تربیت اخلاقی و القا آداب زندگی است، تمرکز داشته باشید و با پیگیری غیرمستقیم از سمت مشاور، آگاهی و شناخت خود را در زمینه فعالیت های علمی فرزندتان گسترش دهید

جلسات هم افزایی اولیا هزینه دوره

رایگان

شروع از لحظه ثبت‌نام
۱ ساعت
ظرفیت ۱۰۰ نفر